בלוג

דף תכנון הכנת סבון

מכירים את זה שפיניתם זמן להכין סבון, הכנתם הכל, עיצבתם ופתאום אחרי שמזגתם שמתם לב ששכחתם להוסיף מרכיב חשוב מהמתכון? באחת הפעמים כשרק התחלתי להכין

קראי עוד »

אני מאוד אוהבת להתנסות ברעיונות חדשים שנראים לי מעניינים ובתור אדם סקרן מטבעו, לנסות ולהכין סבון טבעי היה צעד מתבקשת.

הכנת סבונים הפכה עבורי להרגל ואף להתמחות. שנים רבות הכנתי סבונים טבעיים עבורי ועבור משפחתי וחבריי, וכך התמקצעתי בתחום, צברתי ידע רב ופיתחתי שיטה פשוטה ומהירה להכנת סבונים.

את הידע שצברתי אני רוצה להעביר אליכן.

לשם כך הקמתי את חברת Milla בה אני חולקת את הידע שלי בעזרת הסדנאות שאני מעבירה. אני מאמינה ששימוש בסבונים טבעיים הוא זכות בסיסית ולא מותרות.

העברתי עשרות סדנאות בתחום הכנת הסבונים בשיטה פשוטה וקלה שכל אחד יכול ללמוד וליישם בעצמו. כל מי שמתעניינת ומבינה את החשיבות בשימוש בחומרים טבעיים תוכל ללמוד במהירות את הטכניקה.

הסדנאות מותאמות לקהל יעד רחב ולצרכים האישיים של כל אחד. ניתן להגיע לסדנאות אישיות ואף לסדנאות רבות משתתפים (מתאים לארגונים כימי גיבוש קבוצתיים).

בסוף הסדנה ניתן לרכוש בחנות את כל הכלים והחומרים הדרושים להכנת סבונים בבית כך שלא מדובר בהכנת סבון באופן חד פעמי, אלא בסדנה אשר תקנה לכן את הכלים להכין לעצמכן סבונים מכאן ואילך.

 אם הכנת סבונים מחומרים טבעיים מסקרנת אותך כמו שזה סיקרן אותי, את מוזמנת להגיע לסדנה ויחד ניצור בקלות את הסבון הטוב ביותר עבורך, Let’s make soap!