שרונה רפפורט

איך הגעתי להכין סבונים הטבעיים?

כמו שהספקתם להכיר, שמי שרונה רפפורט, ובמקור אני מגיעה מתחום התזונה הטבעית.

במהלך לימודי התזונה נחשפתי לחשיבות השימוש בחומרים טבעיים בכל מה שנוגע לגופנו.

במשך השנים למדתי והתנסתי בתחומים שונים ברפואה אלטרנטיבית, תזונה טבעית וקוסמטיקה טבעית. ראיתי את ההשפעה החיובית של השימוש בחומרים טבעיים על הבריאות שלי ושל משפחתי.

מדובר רבות על החשיבות של שימוש בחומרים טבעיים בתעשיית המזון, וכולנו דואגות להמעיט באכילת מזון מעובד. אותו הדבר לגבי החומרים שאנחנו מורחות על גופנו, אין שום סיבה להשתמש במוצרים תעשייתיים המכילים כימיקליים שנספגים דרך העור שלנו.

הכנת הסבונים בצורה מקצועית

אני מאוד אוהבת להתנסות ברעיונות חדשים שנראים לי מעניינים ובתור אדם סקרן מטבעו, לנסות ולהכין סבון טבעי היה צעד טבעי.

הכנת סבונים הפכה עבורי להרגל ואף להתמחות. שנים רבות הכנתי סבונים טבעיים עבורי עבור משפחתי וחבריי וכך התמקצעתי בתחום, צברתי ידע רב ופיתחתי שיטה פשוטה ומהירה להכנת סבונים.

את הידע שצברתי אני רוצה להעביר אליכן.

לשם כך הקמתי את חברת Milla בה אני חולקת את הידע שלי בעזרת הסדנאות שאני מעבירה. אני מאמינה ששימוש בסבונים טבעיים הוא זכות בסיסית ולא מותרות.

Milla - עולם שלם של סבונים

העברתי עשרות סדנאות של הכנת הסבונים בשיטה פשוטה וקלה שכל אחד יכול ללמוד וליישם בעצמו. כל מי שמתעניינת ומבינה את החשיבות בשימוש בחומרים טבעיים תוכל ללמוד במהירות את הטכניקה.

הסדנאות מותאמות לקהל יעד רחב ולצרכים האישיים של כל אחד. ניתן להגיע לסדנאות אישיות ואף לסדנאות רבות משתתפים (מתאים לארגונים כימי גיבוש קבוצתיים).

בסוף הסדנה ניתן לרכוש אצלי את כל הכלים והחומרים הדרושים להכנת סבונים בבית כך שלא מדובר בהכנת סבון באופן חד פעמי, אלא בסדנה אשר תקנה לכן את הכלים להכין לעצמכן סבונים מכאן ואילך.

 אם הכנת סבונים מחומרים טבעיים מסקרנת אותך כמו שזה סיקרן אותי, את מוזמנת להגיע לסדנה ויחד ניצור בקלות את הסבון הטוב ביותר עבורך                                                                           Let’s make soap!